Plán akcí 2017
Vážení přátelé, právě jsme pro vás na naších internetových stránkách aktualizovali plán akcí pro následující rok. Budeme rádi, když si mezi nimi vyberete a na jednom z naších výletů se uvidíme.

Krásný den vám přeje tým Klubových výletů.

20.11.2016 19:00

Žilina 2016
Pojeďte s námi do Žiliny, prohlédnout si vozovnu i celé město. Sraz všech zájemců je v 5:20 v Ostravě na hlavním nádraží.
10. REGISTROVANÝ NA TENTO VÝLET DOSTÁVÁ SLEVU 50KČ z celkové ceny výletu.

18.3.2016 10:58

Každý desátý se slevou
V případě že se registrujete na výlet jako 10. v pořadí automaticky získáte z výletu předem určenou slevu. Výše slevy bude vždy v čas uveřejněna jak na naších internetových stránkách u konkrétního výletu, nebo také na sociálních sítích. Slevu bude možné uplatnit pouze na konkrétní výlet a z celkové částky výletu, nikoliv ze zálohy.
Případné dotazy směřujte na e-mailovou adresu uvedenou v kontaktech.

11.3.2016 18:32

Přijeďte se projet na nové terminály HD
Aktualizace: 11.2.2016 17:30

Jelikož se Dopravní podnik při koupi vozů z dotací Evropské unie zavazuje ve smlouvě, že vozy nebudou využívany na jiných trasách než linkách samotného dopravce, nemůžeme akci s vozem Škoda 26Tr Solaris uskutečnit. Jako náhradu jsme pro Vás vybrali vůz typu Škoda 21Tr, kterých pomalu, ale jistě v Ostravě také ubývá. Z původních 15 kusů už jezdí jen 11 a s nákupem dalších nových vozů během let 2016 a 17 bude jejich provoz postupně ukončen. Upozorňujeme, že cena akce zůstává stejná tedy 150Kč na osobu. Nový letáček.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaší účast.

Vážení přátelé, zveme vás na projížďku na zbrusu nové terminály hromadné dopravy v Ostravě. Terminály si projedeme hned dvemi trolejbusy. Bude se jednat o vozy Škoda 15Tr (3510) a Škoda 26Tr Solaris (3727), který je vybaven superkapacitory. Veškeré podrobnodsti k akci najdete v letáčku.

2.2.2016 19:10

Fotojízda 2016
Vážení přátelé, drazí kolegové. Po více jak roční odmlce jsme si pro vás opět připravili komerční jízdu s vozy Dopravního podniku Ostrava za účelem nafotit vozy na netradičních místech, nových tratích či jen tak se povozit. V letošním roce jsme si připravili fotojízdu hned s dvěma vozy Škoda 15Tr (3510) a Škoda 26Tr Solaris (3727) na nové dopravní terminály Hulváky a Hranečník.
Původním plánem bylo uskutečnit akci v sobotu 27. února 2016, ale jelikož je provoz s cestujícími povolen od drážního úřadu až od neděle, chtěli bychom se zeptat, kdy bychom měli akci uskutečnit. Dotazník naleznete zde.

22.1.2016 20:47

Twitter @KluboveVylety
Klubové výlety vás od dnešního dne budou nově informovat o svém dění, také na sociální síti Twitter, kde pomocí krátkých a stručných tweetů Vám sdělíme vše v tu chvíli podstatné.

13.1.2016 9:25

Registrace na výlety
Vážení přátelé, jelikož už jsme zveřejnili na naších internetových tránkách seznam výletů na letošní rok a máte o naše výlety velký zájem, začali jste nám psát na naši e-mailovou adresu registrace na jednotlivé výlety. Bohužel ne všechny registrace můžeme hned na první pokus zaznamenat do naších tabulek, jelikož většina registrací není úplná. Pro správnou registraci je nutno uvést: své jméno a příjmení, telefonní číslo a případně další informace, které jsou vypsány buďto na stránce konkrétního výletu, nebo na jeho plakátu. Více o správné registraci najdete v pravidlech platných k 11/2015 (soubor v PDF). V případě že tak neučiníte, nebude registrace uznána za platnou.

Děkujeme za pochopení - tým Klubových výletů.

3.1.2016 18:44

Placky k 10. výročí
Chcete být styloví? Objednejte si placky Klubových výletů. Více zde.

1.1.2016 13:44

Dopravní akce 2016
Vážení přátelé, konec roku se nám blíží a my jsme rádi, že využíváte naších služeb a informujete se na našem webu mimo jiné také o dopravních akcích konaných v České republice a blízkém okolí. Proto jsme se rozhodli letos již spředstihem zveřejnit seznam dopravních akcí na příští rok. Ačkoliv je seznam stále v poměrně rozpracovaném stavu a mnoho dopravních akcí nemá stále podrobné informace, přesto můžete již dnes si zaznamenat do kalendáře hromadu dopravních akcí. Seznam v současnosti čítá přes 200 dopravních akcí, kterých bude stále přibývat. Od 1. ledna bude seznam také nově, přehledněji členěn nejen podle států, ale také podle krajů.
Pěkný den vám přeje tým KV.

25.11.2015 6:49

Program na rok 2016
Přátelé, příprava programu na rok 2016 je v plném proudu už především z toho důvodu, že příští rok s Klubovými výlety oslavíme krásné kulaté výročí 10 let. Přesné místa, kam se podíváme v následujícím roce ještě neprozradíme, ale už teď můžeme říct s klidem, že téměř polovina programu na příští rok je úspěšně zajištěna.
Těšíme se na Vás, tým Klubových výletů.

27.10.2015 11:22