Připravili jsme si pro vás celoroční soutěž, která potrvá od 1. března 2017 do 24. prosince 2017.

Jde o fotografickou soutěž, které se může zúčastnit kdokoliv. Každý z Vás, kdo se zúčastní některé z dopravních akcí v průběhu roku 2017 a pořídí nějakou fotografii, ji nám může zaslat na e-mailovou adresu. Fotografii vyvěsíme v prvé řadě na naše internetové stránky, kde budou fotografie vyvěšeny po celou dobu sbírání Vaších snímků. Hlasovat o nejhezčí snímek budete moci až v průběhu prosince, kdy zveřejníme celou sbírku Vaších fotografií včetně popisku na sociální síť Facebook do alba „DOPRAVNÍ NOSTALGIE 2017“. Až do 24. prosince 2017, bude možné hlasovat pomoci tlačítek na sociální síti. Fotografie, která získá nejvíce reakcí “SUPER“ s logem srdíčka, pak vyhrává upomínkové předměty s dopravní tématikou.

Přesná pravidla soutěže:

Celá soutěž trvá od středy 1. března 2017 (00.00 hod.) do neděle 24. prosince 2017 (12.00 hod.).
Účastník se registruje do soutěže automaticky zasláním e-mailu se soutěžními fotografiemi na e-mailovou adresu: foto-nostalgie@klubovevylety.cz.

Do e-mailu je nutné napsat:
Jméno a příjemní autora fotografie
Datum pořízení fotografie
Krátký popis fotografie, který může obsahovat místo pořízení a co se na fotce nachází Do přílohy nezapomeňte přiřadit fotografie.

Fotografie musí být upraveny do maximální velikosti 1024 x 768 px. Fotografie může být zaslána ve formátu JPEG. Soutěžící se může soutěže zúčastnit pouze s maximálním počtem tří fotografií. V případě zaslání více kusů, nebudou fotografie zveřejněny a zájemce bude obratem informován na e-mailovou adresu o porušení pravidel soutěže.

Obsahem fotografie by měl být zachycený historický vůz městské hromadné dopravy nebo vlak na jedné z akcí, které dopravní společnosti a jiné železniční a dopravní spolky každoročně pořádají. Fotografie je možné zasílat na e-mailovou adresu od středy 1. března 2017 do neděle 3. prosince 2017. Následně budou fotografie včetně jména autora, data pořízení fotografie a popisku zaslaného v e-mailu s fotografiemi umístěny na sociální síť Facebook (www.facebook.com/klubovevylety) do alba „DOPRAVNÍ NOSTALGIE 2017“, kde bude možné po dobu 21 dní od pondělí 4. prosince 2017 (12.00 hod.) do neděle 24. prosince 2017 (12.00 hod.) pomocí tlačítek reakce “SUPER“ s logem srdíčka hlasovat o nejlepší fotografii. Hlasovat může naprosto kdokoliv. Na štědrý den 24. prosince 2017 v pravé poledne bude hlasováni ukončeno a autory soutěže - dobrovolnickým sdružením Klubové výlety budou vybrání 3 soutěžící s největším počtem hlasů. V případě že největší počet hlasů dostanou dvě nebo tři fotografie od jednoho autora, bude brán ohled na ostatní soutěžící a budou vybíraný fotografie s čtvrtým případně pátým nejvyšším množstvím počtem hlasů, tak abychom měli 3 různé výherce. Výherci vyhrají tašky s upomínkovými předměty s dopravní tématikou (např. potištěná trička, hrníčky, přívěšky na klíče, pohlednice, kalendáře na rok 2018, případně vybraná dopravní literatura).

Po vyhlášení vítězů se členové Klubových výletů spojí s vítězi pomoci e-mailu, ze kterého byly soutěžní fotografie zaslány a domluví se na předání nebo zaslání cen.

Sponzorem soutěže a dodavatelem vybraných cen pro výherce je E-shop s upomínkovými předměty dopravnispony.cz